ECA Kombi Arıza Kodları

ECA Kombi Arıza Kodları

ECA kombi arıza kodları arızanın türüne göre değişkenlik göstermektedir. ECA arıza kodları çok çeşitte bulunmaktadır. ECA arıza kodları kombinin arızasının ne olduğu ve arızanın çözümü hakkında bilgiler vermektedir. Arıza kodları firmalar tarafından belirlenir ve kombi markaları kodları markadan markaya değişkenlik gösterir. Aşağıdaki kod ECA kombi arıza kodlarıdır. ECA kombi hakkında daha fazla bilgi ve servis hizmetleri için tıklayınız.

ECA Kombi Arıza Kodları
ECA Kombi Arıza Kodları

ECA arıza kodları

P1 Eca Kombi Arıza Kodu :  Eca Kombi cihazında tesisat su basıncını bildiren hata kodudur.

E1 Eca Kombi Arıza Hata Kodu : Eca kombi cihazlarında modeline göre değişim gösteren arıza kodudur. Eca Kombi cihazının kablo grubunda veya kablolarda kısa devre,prosestat sorunu arızası olduğunu göstermektedir. Ateşleme iyonizasyon sorunu gaz armatürün de ve elektronik kart sorunu olabilir.

T1 Eca Kombi Arıza Hata Kodu : Eca kombi de aşırı ısınma nedenidir. pompa sıkışması durumunda yaşanılan arıza sorunudur. kombide ana eşanjör tıkalı veya kireçlenme olduğu zaman, üç yollu vana konum değiştirdiği ve petek ve sıcak su konumunu ayıramadığı tesisat sorundan dolayı oluşan arızalardan kaynaklanabilir.

A1 Eca Kombi Arıza Kodu : Eca Kombi de A1 hata kodu şebeke elektriğinde eksik düşük voltaj 165 derece altında olduğunu gösteren hata kodudur. Elektronik kart arızası oluşmasına neden olur değişimi yada revizyon işlemi yapılması gerekir.

F1 Eca Kombi Arıza Kodu : Eca kombide dönüş sensör arızası olduğunu gösteren arıza kodu F1 hata kodu gösterdiği takdirde petekler ısıtma görevini yapmamaktadır.

E5 Eca Kombi Arıza Kodu Hatası : Eca kombi arıza kodu modellerine göre değişim gösteren hata kodudur. Kablo grubunda veya kablolarda kısa devre, prosestat sorunu arızası olduğunu göstermektedir.

04 Eca Kombi Arıza Kodu Hatası : Eca kombi cihazında ateşleme olmadığını gösteren arıza kodudur. İyonizasyon, ateşleme,elektronik kart sorunu olduğunu bildirmektedir.

F5 Eca Kombi Arıza Kodu : Eca Kombi F5 hata kodu genelde bacalı olan kombilerde görünen atık gazın kontrolünü sağlayan ptc nin arıza gösterdiğini yada bağlantı sorunu olduğunda F5 arıza sorunu göstermektedir.

R08 Eca Kombi Arıza Kodu : Alev devresi hatası olduğunu gösteren Eca kombi arıza kodları. R tuşuna basarak resetleme işlemi yapınız arıza geçmediği durumda Eca kombi servisi kaydı oluşturunuz.

F4 Eca Kombi Arıza Kodu Hatası :  Eca kombide ateşleme olmadığını iyonizasyon,anakart sorunu olduğunu gösteren hata kodudur.

E3 Eca Kombi Arıza Kodu Hatası : Eca kombi cihazında E3 hata kodu limit termostat gaz tahliyesi sorunu olduğunu belirten hata kodudur.

ECA Arıza Kodları Nasıl Giderilir?

ECA arıza kodları nasıl giderilir? yukarıda yazan arıza kodlarından biri ile karşılaşmanız durumunda uzman kombi servisleri tarafından yardım almanız tavsiye edilir. Arıza kodlarına kendinizin müdahile etmesi durumunda kombinize daha büyük sorunlar açabilme olasılığınız yüksektir. Ekol kombi ECA marka kombiler için bünyesinde bulundurduğu ustaları ile sizlerin arıza kodlarını sorunsuz bir şekilde gidermektedir.

ECA Kombi Servisi

ECA kombi servisi Ekol kombi tarafından verilen servis hizmetlerinden biridir. ECA kombilerinizdeki her türlü arıza ekol kombi tarafından düzeltilmektedir. ECA kombi arıza kodları ECA kombi ustaları tarafından tamir gereken arızalardır ve usta olmayan kişiler tarafından sorunlar giderilmeye çalışılırsa geri dönülmez hasarlar bırakabilmektedir.

ECA Kombi Arıza Kodları Servisi

ECA kombi arıza kodları servisi ekol kombi tarafından alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile verilmektedir. Ekol kombi ECA kombilerde yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet vermektedir. Demidöküm kombi arıza kodları servisi hizmetini almak için bizimle buraya tıklayarak iletişime geçebilir veya aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirisiniz.

Adres
Cumhuriyet mahallesi akkavak sokak
No 18 Küçükçekmece İstanbul

Telefon
0212 601 21 22

Mail:

info@kucukcekmecekombiservis.com

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir